odżywki myprotein

Dobrze jest szukać oficjalnych dystrybutorów konkretnych odżywek.
Pozwala to zachować wysoką jakość produktu jego niską cenę.

Świetnym przykładem jest .

Suplementy po treningu - Wikipedia

odżywki myprotein
Po wysiłku należy przyjmować węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym (węglowodany szybko przyswajalne - cukry proste).

Ich stosowanie uzupełnia starty glikogenu mięśniowego.

Niedostateczne uzupełnienie diety aminokwasami czy węglowodanami może w krótkim czasie doprowadzić do katabolizmu mięśni, co prowadzi do zaniku masy mięśniowej. Ogólnie przyjętą zasadą jest, że bezpośrednio po treningu przyjąć należy odpowiednio dużą dawkę węglowodanów (od 50g do nawet 150g), szybko wchłanialnego białka w postaci izolatu lub hydrolizatu białka serwatkowego (od 25g do 45g) oraz kreatynę (od 5g do 10g).
Osoby ćwiczące wyjątkowo ciężko powinny także przyjmować porcję aminokwasów rozgałęzionych BCAA lub glutaminy.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Suplement_(kulturystyka)

Wiki i dietetyka

Dietetyka ? nauka medyczna o żywieniu człowieka zdrowego i chorego zajmująca się: zasadami żywienia człowieka zdrowego zasadami żywienia człowieka chorego oceny stanu odżywienia oceny wzajemnego wpływu farmakoterapii i żywienia zapobiegania chorobom zależnym od żywienia kontrolowania jakości produktów żywnościowych i warunków ich przechowywania biochemicznymi podstawami żywienia prowadzenia edukacji żywieniowej psychologią żywienia technologiami gastronomicznymi. Często dietetyka mylona jest z technologią żywności.
Dietetyka jest nauką medyczną, która wyspecjalizowała się w kierunku racjonalnego odżywiania człowieka chorego jak i zdrowego.

Dietetyka zajmuje się oceną wpływu choroby na stan odżywienia pacjenta, oraz wpływu odżywiania na wyniki leczenia chorób.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Dietetyka

Różne rodzaje odżywek

Na rynku dostępnych jest sporo preparatów dla sportowców.
Są to różnego rodzaju odżywki, które mogą mieć bardzo zróżnicowane działanie.
Sporą popularnością cieszą się odżywki dla sportowców, które są bogate w białko.
Dzięki takim odżywkom można o wiele szybciej zbudować masę mięśniową, co jest istotne szczególnie dla mężczyzn.

Oczywiście, dostępne są także preparaty innego typu.

Co ciekawe, wśród samych odżywek białkowych mamy do wyboru naprawdę wiele preparatów.

Różnią się one nie tylko smakiem i odczuciami podczas spożywania takiego produktu, ale przede wszystkim składem chemicznym.

W zależności od tego, jaką odżywkę wybierzemy, możemy spodziewać się zupełnie innych rezultatów.
.
Dodane: 26-10-2016 04:51

Tagi: sklep odżywki sport zdrowie białka myprotein

Widok do druku:

odżywki myprotein